Eliška

30 augusta 2022

Nekomentované

Spustila som si svoju webstránku

Konečne! Po dlhšom čase som sa odhodlala k tomu, aby som si spustila svoju vlastnú webovú stránku. Už nejakú chvíľku som na tým uvažovala a som rada, že sa veci dali do pohybu a je z toho tento pekný výsledok.

Prečo som si vytvorila web

Priznám sa, že vo výrobni som trávila enormné množstvo hodín a viackrát som pracovala na úkor svojho súkromného života. Prijímala som objednávky aj na poslednú chvíľu a dostávala som sa do fázy, kedy by som už skutočne nič nestíhala. Navyše mi správy o objednávkach chodili odvšadiaľ kam som sa len pozrela.

Teraz ich budem prijímať výhradne iba cez webstránku. Budem mať detailný prehľad o objednávkach, s ktorými budem efektívnejšie pracovať. Budú vždy na jednom mieste a ľahšie sa mi bude komunikovať s mojimi zákazníkmi.

Čo nájdete na webstránke

Na responzívnej webstránke som chcela mať to najpodstatnejšie čo mňa a moje výrobky charakterizuje. Napísala som krátky príbeh o mojej cukrárskej kariére a  zverejnila som kompletnú ponuku od tort, cez dezerty a slané dobroty, až po ponuku pre firmy. Taktiež som si spustila E-shop, kde budem každý týždeň pridávať vždy iné dobroty, ktoré si budete môcť objednať. A takisto som chcela blog, kde z času na čas zavesím niektorý z mojich obľúbených receptov.

Verím, že práve toto mi zjednoduší moju prácu, aby som vám aj naďalej mohla pripravovať všetky sladké dobroty.